Pomaly prichádza december. Čas zimných radovánok, čas bieleho ticha a pokoja, a zároveň čas túžobného očakávania Vianoc. Naše občianske združenie aj tento rok pripravilo projekt Čarovné Vianoce pre deti s SMA už po piaty krát.

Za pomoci všetkých dobrých ľudí chceme pripraviť vianočné balíčky pre registrovaných členov trpiacich na SMA, aby sme im aspoň takto vyčarovali úsmev na tvárach a prispeli k radostnejšiemu a krajšiemu prežitiu vianočných sviatkov. 

Ak máte možnosť podporiť ťažko choré deti a patríte medzi ľudí, ktorí sú ochotní pomôcť, môžete sa k nám pridať. Súčasťou balíčkov by boli vitamíny, knihy, CD-čka, spoločenské hry, drogéria, kozmetika, ovocie, sladkosti a iné veci, ktoré by ich potešili. 

Spektrum pomoci je široké: zabezpečenie darčekov, poskytnutie finančného príspevku. Sponzorskú podporu nám môžete poskytnúť ako podnikateľ, ale aj zamestnanec firmy, u ktorej máte možnosť nám sponzorský dar sprostredkovať. 

Pomáhate nám, aj propagáciou nášho projektu! Ďakujeme

Minulý rok sa detičky zo združenia takto tešili z darčekov :-) http://www.bojssma.sk/fotoalbum/carovne-vianoce-pre-deti-s-sma-2015